اطلاعیۀ برگزاری انتخابات هیأت مدیره

اطلاعیۀ برگزاری انتخابات هیأت مدیره

جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

انجمن آسیفا ایران از سال گذشته تلاش داشته تا انتخابات تعیین هیأت مدیرۀ جدید به‌موقع برگزار شود. متأسفانه به‌دلیل همه‌گیری بیماری کرونا و مقدور نبودن اخذ مجوزهای لازم، تلاش‌های ما برای برگزاری حضوری و دعوت از تمام اعضای واجد شرایط به‌جایی نرسید.

از این رو شیوه‌های دیگری مثل رأی‌گیری در فضای مجازی نیز بررسی شد. با توجه به پیش‌بینی نشدن چنین شکلی از برگزاری انتخابات در اساسنامۀ انجمن، تردیدهایی هم در این شکل از برگزاری انتخابات وجود داشت.

خوشبختانه طی مشورت با سایر انجمن‌ها و صنوف هنری که در دوران همه گیری، به این روش انتخابات را برگزار کرده و مجوز اضطراری چنین کاری را گرفته بودند، دریافتیم که در صورت لزوم، برگزاری انتخابات در فضای مجازی هم امکان پذیر است. هر چند تمایل هیأت مدیره آسیفا همچنان به برگزاری حضوری است.

بدین طریق به کلیه اعضای واجد شرایط رأی دادن آسیفا اعلام می‌شود که: مجمع عمومی آسیفا برای انتخاب اعضای هیأت مدیرۀ جدید، ظرف ماه‌های پیشِ رو حداکثر تا شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

نحوۀ برگزاری و محل احتمالی آن در صورت برگزاری حضوری از همین طریق اعلام خواهد شد.

خاطرنشان می‌کنیم که لازمۀ رأی دادن، علاوه بر عضویت پیوسته، پرداخت حق عضویت سالانه است.

به‌واسطۀ محدودیت‌های کرونایی، دفتر آسیفا برای انجام امور اعضاء فقط در روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر باز خواهد بود و منشی انجمن پاسخگوی مراجعات و تماس‌های اعضا است.

انجمن آسیفای ایران - خرداد ماه ۱۴۰۰

نظرات کاربران

توجه: توجه

امکان ثبت نظر برای این مطلب وجود ندارد.